Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Abone Merkezleri

Türksat Kablonet Satış ve Başvuru Noktaları

Bedsel - Ankara Abone Merkezi̇

Kızılay Mah. İzmir 2 Cad. No:42/A - ÇANKAYA / ANKARA

Telefon: 0 312 820 44 44 Çağrı Merkezi: 0850 802 22 22
Engelli Müşteri Girişine Uygun Sarı Bant Uygulaması
Arayın

Türksat Kablonet, Türkiye'de 24 ilde tamamen kendi fiber optik altyapısı üzerinden fiber internet, telefon ve televizyon hizmetleri sunmaktadır. Bu iller sırasıyla  Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak'tır. Bu illerin haricinde Türk Telekom altyapısı üzerinden Türkiye'nin her yerinde DSL ve FTTH internet hizmeti vermektedir. 

Türksat Kablonet abone merkezi iletişim bilgileri üzerinden işlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz veya harita uygulamasını kullanarak size en yakın abone merkezine ulaşabilirsiniz.  Türksat Kablonet, fiber optik teknolojisi kullanarak hizmet vermektedir ve abonelerine hızlı ve kesintisiz internet, telefon ve televizyon hizmetlerini tek kablo ve tek fatura avantajı ile sunmaktadır. Kablonet Abone Merkezleri, müşterilerine teknik destek, fatura ödeme, hizmet talepleri ve diğer işlemler gibi konularda yardımcı olmak için siz değerli müşterilerini güler yüzlü müşteri temsilcileri ile beklemektedir.

Abone merkezleri, Türksat Kablonet müşterilerine yardım etmek ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Aboneler, yetkili abone merkezlerine telefon, e-posta veya online olarak ulaşabilir ve sorunlarını çözmek veya hizmet taleplerini yapmak için yardım alabilirler.

Abone merkezleri ayrıca müşterilerine hizmetler hakkında bilgi vermek ve yenilikler hakkında bilgilendirmek için de sizlere yardımcı olmaktadır. Türksat, müşteri memnuniyetini öncelikli tutan bir şirket olarak abone merkezlerindeki personel tarafından sunulan hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmekte ve iyileştirmektedir.

Kablonet ve Kablo TV aboneleri, abone merkezlerinden yararlanarak faturalarını ödeyebilir, hizmet taleplerini yapabilir, teknik destek alabilir ve yeni abonelik başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Yeni abonelik başvurularınızı isterseniz online başvuru sayfamızdan, çağrı merkezinden ve yetkili abone merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İkamet ettiğiniz adreste altyapı kontrolü için Kablonet Altyapı Sorgulama sayfamızdan yardım alabilirsiniz. Adresinizde Türksat Kablonet Docsis, GPON, DSL veya FTTH bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca altyapınızın hangi hızları desteklediğini veya Kablo TV destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz. 

En Yakın Türksat Kablonet Abone Merkezi

Türksat abonelik işlemlerinizi yapabileceğiniz yetkili abone merkezlerine Abone Merkezleri sayfamızdan iletişim ve lokasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yol tarifi özelliği ile en yakın satış noktasına ulaşabilirsiniz. 

Türksat yetkili bayilerinden başvuru, devir, nakil, iptal, ihya, cihaz iade ve diğer bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 802 22 22 numaralı telefon üzerinden devir ve cihaz iadesi hariç çoğu işlemli yapabilirsiniz. 

Türksat Kablonet Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

Abone merkezlerine gitmeden çoğu işlemi çağrı merkezinden veya online işlemler üzerinden yapabilirsiniz. Türksat çağrı merkezine 0850 802 22 22 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezinden yapabileceğiniz işlemler:

  • Başvuru, Nakil ve İptal işlemleri,
  • Taahhüt sürenizi uzatabilir,
  • Arıza kaydı açabilir,
  • Faturalarınızı ödeyebilir ve hizmetinizi askıya alabilirsiniz.
Yukarı