Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Evde İnternet Kampanyaları

Başvuru yapabileceğiniz 6 adet güncel evde fiber internet kampanyası bulunmaktadır.

Kablonet'li Size Ne Avantajlar Sağlar?

TÜRKSAT Kablonet'in Sana Sağlayacağı Avantajlar ve Yararlanabileceğin Servislerimiz

Kampanyalar & İndirimlerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Kablonet kampanya ve indirimlerinden hızlıca haberdar olmak isterseniz sizi e posta ile bilgilendirelim.

Evde internet, bir evin veya konutun içindeki cihazlar ve bilgisayarlar aracılığıyla internete bağlanabilmesini sağlayan fiber optik altyapı destekli bir internet hizmetidir. Bu hizmet, bir internet servis sağlayıcısı tarafından sağlanır ve genellikle fiber veya koaksiyel kablo bağlantıları kullanılarak sağlanır. Kablonet evde internet kampanyaları altyapınıza göre çeşitlilik gösterir. 

Türksat Kablonet evde internet hizmetleri için kendi altyapısında Docsis yani koaksiyel veya GPON bağlantı desteği vermektedir. Docsis fiber bağlantıda 100 Mbps'e kadar indirme 20 Mbps'ye kadar yükleme hızlarına destek verilmektedir. GPON bağlantı teknolojisinde ise 1000 Mbps'ye kadar indirme 100 Mbps'ye kadar yüksek yükleme hızlarını desteklemektedir. 

Evde İnternet Bağlantısının Özellikleri

 

Kablonet Evde İnternet Kampanyalarının Özellikleri

Türksat Kablonet abonelerine farklı alternatiflerde seçenekleri paket halinde sunmaktadır. Abonelerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve bütçeleri için en uygunu seçebilecekleri kampanyaları abonelerine sunmaktadır. Bu kampanyaların özelliklerine değinecek olursak;

Kablonet Evde İnternetin Avantajları

Kablonet Evde İnternet Fiyatları

Evde internet aboneliğinizde tercih edeceğiniz internet tarifesi temel gereksinimleri karşılar ve en uygun fiyat tarifelerine sahiptir. Evde internet fiyatlandırmasında, standart internet bağlantısının üzerine eklenen hizmetler ve servislerde değişkenlik gösterebilir.  Türksat Kablonet; mevsimsel ve ekonomik zamanlamalara, pazarlama stratejilerine veya değişen müşteri tercihlerine göre fiyatlandırmalarını abonelerin tercihine sunar. Evde İnternet hizmetinin fiyatlandırılmasında, şirket yatırımları ve sunulan hizmetin sürdürülebilirliği için yapılan maliyetler etkin rol alır.

Sonuç olarak, Kablonet evde internet, yüksek hızda internet bağlantısı ihtiyacı olan kişiler için ideal bir seçenektir. Kablonet Fiber İnternet Kampanyaları adresinden internet kampanyalarının tamamını görebilirsiniz. İhtiyacınız ve bütçenize göre en uygun kampanyaları tercih ederek abonelik işlemlerini hemen başlatabilirsiniz.

 

Yukarı