Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Kablo TV Kampanyaları

Başvuru yapabileceğiniz 7 adet güncel KabloTV kampanyası bulunmaktadır.

Kablonet'li Size Ne Avantajlar Sağlar?

TÜRKSAT Kablonet'in Sana Sağlayacağı Avantajlar ve Yararlanabileceğin Servislerimiz

Kampanyalar & İndirimlerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Kablonet kampanya ve indirimlerinden hızlıca haberdar olmak isterseniz sizi e posta ile bilgilendirelim.

Kablo TV, televizyon yayınlarının kablo ağı üzerinden dağıtılmasını sağlayan bir yayın sistemidir. Bu yayın sistemi, kablo operatörlerinin evlere ve iş yerlerine fiber optik kablo veya coaxial kablo (RG-6) gibi fiziksel bağlantı noktaları üzerinden çalışır. Bu bağlantı noktaları, televizyon yayınlarını, internet ve telefon hizmetlerini evlere ve iş yerlerine kadar kesintisiz ve hızlı bir şekilde ulaştırır.

Kablo TV internet, Türksat Kablo'nun  verdiği hızlı ve güvenli bir fiber internet hizmetidir. Bu hizmet, fiber optik veya coaxial kablo üzerinden verilir ve genellikle dsl veya bakır kablo altyapısı üzerinden verilen internet gibi alternatif internet hizmetlerinden daha çok daha hızlıdır. Kablo TV internet, evlere ve iş yerlerine internet hizmeti sunmak için kullanılan modem ve routers gibi ekipmanlarla çalışır. Bu ekipmanlar, Türksat Kablo TV internetin verdiği  fiber internet hizmetini evlere ve iş yerlerine ulaştırır.

Kablo TV Paketleri ve Kampanyaları

Türksat Kablo TV'nin  kendine ait fiber optik altyapısı sayesinde, Türkiye'deki tek KabloTV operatörüdür. Türksat sunmuş olduğu paketler ve servislerle hem Kablonet fiber internet hem de Kablo TV hizmetlerini ikisi bir arada tek pakette kullanabileceğiniz avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Ayrıca Kabloses ile sabit telefon ihtiyacınızı Türksat operatörü tarafından karşılayabilirsiniz. İletişimde en iyiyi hedefleyen Türksat internet, abonelerine en iyi hizmeti sunma amacıyla her geçen gün gelişen teknolojilerle altyapı geliştirmelerini güncellemektedir.

Türksat KabloTV, abonelerine farklı TV yayını seçeneklerini sunmak üzere çeşitli paketler sunmaktadır. Ancak, Türksat KabloTV'nin paket çeşitleri ve içerikleri zamanla değişebilir ve bu bilgilerin güncellenebilir. Bununla birlikte, genel olarak Türksat KabloTV paketlerini Giriş, Temel ve Üst paketler olarak sıralayabiliriz.  Bu paketlerde;

Kablo TV kampanyaları ile belirtmiş olduğumuz paketleri taahhütsüz fiyatlarına göre çok daha ucuza alabilirsiniz. Ayrıca kampanyalı satın alımlarda kurulum ve aktivasyon ücreti ödemeden daha uygun fiyata abonelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet ve Kablo TV hizmetlerini ikisini bir arada alabileceğiniz kampanyalı fiyatlardan başvurunuzu yaparak hem fiber internet hizmetini hem de televizyon hizmetini bir arada en uygun fiyata kullanabilirsiniz. 

KabloTV internet paketleriyle, Kablonet kampanyalarından 1000 Mbps'e kadar indirme ve 100 Mbps'ye kadar yükleme hızlarında internet bağlantı seçeneği ve Kablo TV ile birbirinden seçkin kanalların olduğu paketlerini tercih edebilirsiniz. Bu hızları sunan fiber altyapı ile abonelere yeni nesil fiber interneti ve güvenilir internet deneyimini yaşayabilmeniz için çok daha fazla seçenek sunulmaktadır. Ücretsiz kurulum hizmeti ile adresinize en hızlı şekilde internet bağlantısı sağlanır ve limitsiz fiber internet hizmeti ile sınırsız internet kullanımının zevkini çıkarmak kalmaktadır. Ayrıca, tv paketleri ile yüzlerce tv kanalını, sinema ve belgesel paketlerini de tercih ederek tek faturada özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Türksat Kablonet, yüksek hızlı fiber internet teknolojisi ve fiber optik kablolar kullanarak evde internet hizmeti sunmaktadır. Sinema paketi, internet kampanyaları gibi çeşitli fırsatlar ile de müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli teknolojilerini güncellemektedir. Ayrıca KabloTV kampanyalarında birbirinden farklı seçeneklerle size en uygun olan paket ve kampanyaları sunmaktadır.

Türksat, 7/24 ücretsiz teknik servis desteği ile müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu sebeple Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2022 Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri'nde KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 7. kez üst üste lideri oldu. Müşteri hizmetleri konusunda da oldukça profesyonel ve müşteri memnuniyetine öncelik veren bir şirket olduğundan, herhangi bir sorunuz ya da probleminiz olursa en kısa sürede çözüm sunulup tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

Fiber internet ile Türksat internet, evde internet hizmeti sunmak amacıyla yüksek hızlı ve güvenilir internet deneyimi sunmak için fiber internet altyapısına odaklanmıştır. Eğer hızlı ve güvenilir evde internet deneyimi arıyorsanız, fiber internetle Türksat Kablonet'in fiber internet paketlerini deneyebilirsiniz. Bulunduğunuz adreste Türksat altyapı şebekesinin kontrolünü yapmak isterseniz Altyapı Sorgulama sayfamızdan bulunduğunuz adresi sorgulayabilirsiniz. Sorgu ekranının sonucunda eğer adresinizde aktif altyapı var ise Docsis, GPON, DSL ve FTTH internet teknolojilerinin bulunduğu sonuçları görebilirsiniz. Bu internet bağlantı çeşitliliği bulunduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilir.

KabloTV Altyapısı Nedir? Nasıl Çalışır?

Kablo TV altyapısı, kablo operatörünün verdiği televizyon, internet ve telefon hizmetlerinin fiziksel olarak evlere ve iş yerlerine taşınmasını sağlayan fiber optik kablolardan ve diğer ekipman ve yapılardan oluşur. Altyapı, kablo operatörünün verdiği hizmetleri evlere ve iş yerlerine götüren fiber optik kablo, coaxial kablo, amplifikatörler, node'lar ve headend (merkezi veri istasyonu) gibi ekipmanları içerir. Bu ekipmanlar, kablo operatörlerinin verdiği hizmetlerin kalitesini ve hızını belirler.

Kablo TV internet ve altyapı, evler ve iş yerlerine çok hızlı ve güvenli internet, televizyon ve telefon hizmetleri sunmak için en iyi altyapı ekipmanları ile yapılmıştır.

Yukarı