Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Mevcut Müşteri Kampanyaları

Başvuru yapabileceğiniz 5 adet güncel mevcut abone kampanyası bulunmaktadır.

Kablonet'li Size Ne Avantajlar Sağlar?

TÜRKSAT Kablonet'in Sana Sağlayacağı Avantajlar ve Yararlanabileceğin Servislerimiz

Kampanyalar & İndirimlerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Kablonet kampanya ve indirimlerinden hızlıca haberdar olmak isterseniz sizi e posta ile bilgilendirelim.

Türksat Kablonet'in mevcut abonelerine özel taahhütlerini yenilemeleri halinde özel indirim kazandıran kampanyalardır. Yeni abonelere özel aktif olan kampanyalardan indirim sağlanarak mevcut müşterinin daha uygun fiyata internet ve televizyon hizmetlerinin faturalandırılması sağlanmaktadır.

Kaliteli bir internet hizmeti, modern yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. İnternet hizmeti, insanların birbirleriyle iletişim kurmasını, işlerini yapmasını, eğitimlerini tamamlamasını ve birçok alanda bilgiye erişmesini sağlar. İnternet hizmetinin kalitesi, kullanıcılara sunulan hız, güvenilirlik, kesintisiz bağlantı ve müşteri desteği gibi faktörlerle ölçülür.

Kablonet Mevcut Müşteri Kampanyalarının Özellikleri

Türksat Kablonet Kampanyalarının Avantajları

Uydunet veya yeni ismi ile Kablonet mevcut müşteri kampanyaları, yeni abonelere farkla daha fazla indirim sunmaktadır. Taahhüt süreniz bitmeden sözleşmenizi yenilemeyi ihmal etmeyin. Taahhüt süreniz bittikten sonra indirimsiz tarifelerden ücretlendirileceğinizi unutmayın. Türksat mevcut aboneliğiniz yok ise yeni abonelere özel Kampanyalar sayfamızdan ihtiyacınıza en uygun kampanyayı tercih edebilirsiniz.

Yukarı