Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Hizmet Verilen Şehirler

Türksat Kablonet Fiber Şebekesinin Bulunduğu Şehirler

Türksat Kalbonet & Fiber İnter Senin Şehrinde Var mı?
Bulunduğunuz il ve ilçede TÜRKSAT Kablonet altyapısının olup olmadığını kontrol edin.

Türksat Kablonet Hangi Şehirlerde Var?


Türkiye'nin 24 ilinde Türksat'ın kendi fiber optik altyapısı bulunmaktadır. Bu altyapı üzerinden fiber internet ve KabloTV hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bu şehirler sırasıyla Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak olarak sıralanabilir.    

İsterseniz bulunduğunuz adreste hangi altyapı desteğinin bulunduğunu şehirlere tıklayarak ilçe, mahalle, sokak ve bina adresine kadar güncel altyapı bilgisini öğrenebilirsiniz.

Kablonet Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

Kablonet, Türkiye'de kendi alt yapısı üzerinden hizmet veren bir internet servis sağlayıcısıdır. Türksat, yüksek hızlı fiber optik altyapısı sayesinde müşterilerine hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmaktadır.

Kablonet, fiber optik altyapısını kendi inşa etmiş ve şu anda Türkiye'nin birçok bölgesinde hizmet vermektedir. Türksat, fiber optik altyapısı sayesinde müşterilerine 16 Mbps ile 1000 Mbps'ye kadar yüksek hızlarda internet erişimi sağlamaktadır. Kablonet'in fiber altyapısı, FTTH (Fiber To The Home) teknolojisi kullanılarak müşterilerin evlerine kadar uzanmaktadır.

Kablonet, ayrıca Türkiye'nin bazı bölgelerinde DOCSIS (Data Over Cable Service Interface Specification) teknolojisini kullanarak kablo TV ağı üzerinden internet hizmeti de sunmaktadır. Bu teknoloji, Kablo TV ağı üzerinden Fiber İnternet hizmeti sunarken, fiber optik altyapıya kıyasla daha düşük hızlar sunabilir.

Türksat Fiber Altyapı Hangi Hızları Desteklemektedir?

Türksat fiber optik şebekesinde Docsis ve GPON olmak üzere iki türlü altyapı bulunmaktadır. Docsis altyapısında binaya kadar fiber bağlantı GPON altyapısında daireye kadar fiber altyapı hizmeti sağlanmaktadır. Docsis şebeke 100 Mbps indirme 20 Mbps yükleme hızı sağlarken GPON altyapıda ise 1000 Mbps indirme 100 Mbps yükleme hızını desteklemektedir. 

Türksat Kablonet, müşterilerine hızlı ve güvenli bir internet erişimi sunar ve aynı zamanda yüksek kaliteli bir Kablo TV televizyon hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca yeni yatırımlarla yakın zamanda IPTV hizmeti de sunulmak üzere çalışmalar devam etmektedir. Türksat Kablonet, ev ve işletmeler için ideal bir internet seçeneğidir ve müşterilerine çok yüksek hızlarda internet erişimi sunmaktadır.

Bulunduğunuz adreste, Kablonet veya Uydunet altyapısının kontrolünü ilk başta bulunduğunuz il, ilçe, mahalle, sokak ve bina numaranıza kadar kontrol edebilirsiniz. Eğer ikamet ettiğiniz adres ekranınızda  göremiyorsanız Çağrı Merkezi veya Yetkili Abone Merkezleri üzerinden başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Adresinizde Türksat altyapısı varsa hemen Kampanyalar sayfamızdan ihtiyacınıza en uygun kampanyayı tercih ederek internet ve televizyon aboneliğinizi rakipsiz fiyatlarla kullanabilirsiniz. Kablo TV altyapısı bulunan yerlerde; Uydunet, Teledünya ve Kabloses hizmetleri de yüksek hız ve uygun fiyatlarla kullanılabilir.

Uydunet'in kesintisiz internet hizmetini ve diğer servislerini şimdi kek adımda kullanmaya başlayabilirsin. Altyapınızı kontrol edin ve ön başvurunuzu gerçekleştirin. 

Yukarı