Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Kablonet Başvuru

Tek Adımda Başvuru
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde 09:00 - 23:00 saatleri arasında 0850 802 22 22 nolu hattımızdan arayarak güncel kampanya ve Altyapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
1. Adım

müşteri temsilcisi Kampanya seçimi, Güvenlik teyidi ve kimlik bilgilerinizin doğrulanması durumunda önkayıt işlemleriniz tamamlanacaktır.

2. Adım

teknik ekip Bölgenizdeki müşteri temsilcimiz tarafından farklı bir iletişim numarası ile arama gerçekleştirilir. Kurulum randevunuz 5 iş günü içerisinde oluşturulur.

3. Adım

fiber internet Sözleşmenizi kurulumdan önce e- devlet üzerinden veya kurulum esnasında onaylayabilirsiniz. Sözleşme kurulum gerçekleştiği takdirde geçerli olacaktır.
Güzel günler de kullanmanız dileğiyle..

Kablonet Avantajları

Kablonet internet kullanan kullanıcıların elde ettiği avantajlar

Fiber İnternet
Türksat Kablonet, %100 Türksat'a Ait Fiber Altyapı Üzerinden Hizmet Vermektedir. Abonelerine Fiber İnternet ve Ek Paketleri En Uygun Fiyata Sunabilmektedir.
1000 Mbps Hızında Fiber İnternet Kullanıcısı Olun
Fiber İnternet
HD TV Yayını
Türksat KabloTV, Türkiye’nin ve Dünya’nın beğeniyle izlenen birçok televizyon kanalını yüksek çözünürlüklü görüntü ve ses kalitesi, çeşitli paket seçenekleri ve her bütçeye uygun fiyatlar ile Türkiye’nin ilk ve tek kablolu sayısal TV platformudur.
Ultra HD & 4K Yayın İle Yüzlerce Yerli ve Yabancı Kanalın Tadını Çıkarın
HD TV Yayını
Abone Servisleri
Kablonet ve Kablo TV aboneliğiniz süresince ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz servis ve hizmet paketleri. İsterseniz internetinizi anında hızlandırın isterseniz de güvenliğini artırın.
Size 7 Gün 24 Saat Destek Sağlayacak Telefon ve Online Abone Servisi
Abone Servisleri
En Hızlı İnternet
Milyonlar Kullanıcı Speedtest.net'te Hız Testi Yaptı. Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı. Milyonlar Kullanıcı Speedtest.net'te Hız Testi Yaptı. Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.
Steam'den Oyun İndirmek & Düşük Pingde En İyi Sonuç
En Hızlı İnternet
Uygun Fiyat
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini En Uygun Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın. Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini En Uygun Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz.
99,00 TL'den Başlayan Fiyatlarla Fiber İnternetli Olun
Uygun Fiyat
En En Düşük Şikayet
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
Şikayet Oranı En Düşük Servis Sağlayıcı İle Kafanız Rahat
En En Düşük Şikayet

Kablonet İnternet Başvuru Avantajları

Günümüzde hızlı ve güvenilir bir internet bağlantısı, herkes için vazgeçilmez bir ihtiyaç haline geldi. İnternet üzerinden iş yapmak, eğitim almak, sosyalleşmek ve birçok diğer faaliyeti gerçekleştirmek için internet bağlantısı olmazsa olmaz haline geldi. Bu noktada, hızlı ve kesintisiz bir internet bağlantısı sunan Kablonet, birçok kişinin tercih ettiği bir internet servis sağlayıcısıdır.

Kablonet internet başvurusu yapmak için birçok avantajınız var. Kablonet internet başvurusunun avantajları:

Sonuç olarak, Kablonet internet başvurusu yapmak için birçok avantajınız var. Online başvuru kolaylığı, geniş kapsama alanı, yüksek hız ve kesintisiz internet bağlantısı ile esnek tarife seçenekleri sunan Kablonet, birçok kişinin tercih ettiği bir internet sağlayıcısıdır.

Kablonet'e Başvuru İşlemleri Süreci

Türksat Kablonet abonelik başvurunuzu gerçekleştirmek için başvuru yapabileceğiniz noktalar:

Online Başvurunun Avantajları

Sonuç olarak, online internet başvurusu, kolay, hızlı, maliyet ve zaman açısından tasarruf sağlar. Ayrıca, 7/24 yapılabilen, güvenli ve gizli bir işlemdir. İnternet sağlayıcılarının online başvuru seçeneklerinden yararlanarak internet hizmetinizi kolayca başlatabilirsiniz. Ancak, online başvuruların yanı sıra geleneksel başvuru seçeneklerinin de mevcut olduğunu unutmayın. Yüz yüze görüşme veya belge teslimi gibi daha kişisel bir deneyim tercih edebilirsiniz. Bu nedenle, kendinize en uygun başvuru yöntemini seçerek, internet hizmetinizi başlatmak için artık hazırsınız.

Yukarı