KABLO TV

Türksat KabloTV Platformuyla 
Sizi Ayrıcalığın Keyfini Yaşayacağınız
Yeni Bir Dünya İle Tanıştırıyoruz.

BAŞVUR
KABLO TV
SİNEMA
SALONU
ARTIK
EVİNDE

Kablo TV (Teledünya) ile
Yerli Yabancı Yeni Filmler Seni Bekliyor

100’LERCE
KANAL

Kablo TV (Teledünya) ile Herkese
Her Yaşa Uygun Yayın
İçerikleri

HD & 4K YAYIN

Televizyon ve Sinema
Filmleri İçin HD ve 4K
Yayınlar

EKONOMİK
FİYAT

Uygun Fiyatlandırma Politikası İle Kaliteli Hizmet Alın

KABLO TV AVANTAJLARI

Türksat Kablo TV platformuyla sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz. KabloTV`de, ülkemizde ve dünyada beğeniyle izlenen birçok televizyon kanalını, yüksek çözünürlüklü görüntü ve HD ses kalitesiyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Teledünya palatformuyla beraber her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla hem internet hemde telefon hizmetini tek faturada kullanabilirsiniz. Teledünya, Türkiye ve dünyadan analog ve dijital yayın yapan kanallara ulaşabileceğiniz tv platformudur.

BAŞVUR

KANALLAR

Kablo TV'de Bu Ay ile sizin için özenle seçilmiş kanallarla HD kalitesinde birbirinden güzel filmler sizlerle.

Kablo TV Nedir?

Analog yayın yapan pek çok yerli ve yabancı TV kanalını tek bir merkeze toplayan ve kişilerin alıcılarının algılayabileceği şekilde dönüşümünü yapan çok kanallı televizyon sistemine kablo TV denir. Yabancı ve yerel kanallar özel koaksiyel ve fiberoptik kablo şebekeleri aracılığı ile evlere dağıtılır. Türksat A.Ş’ye ait bir yayın platformu olan Kablo TV, yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kalitesiyle pek çok televizyon kanalını izleyicilere sunar. Sunduğu ekonomik fiyatlarla da beğeni kazanır. Kablo TV kullanabilmek için herhangi bir uydu alıcısına ya da çanak antene ihtiyaç yoktur. Böylece bu dijital aletlere verilecek ekstra ücretten de tasarruf edilir. Kablo TV altyapısına sahip bölgelerde kolaylıkla hizmet alınabilir ve ev içerisinde istenildiği kadar televizyona bağlanabilir. Bu tür birden çok bağlanma durumlarında ödenecek olan ücret değişmez. Buna karşın tek aboneliğin birden fazla evde paylaşılması uygun değildir.

Kablo TV kullanmanın avantajları;

  • Kablo TV ile 200'ün üzerinde kanal, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile şifresiz olarak izlenebilir. Ayrıca HD ses kalitesi ile mükemmel kalitede ses alınabilir.
  • Kablo TV, kötü hava şartlarından ve frekans kirliliğinden etkilenmez.
  • Teknoloji, eğlence, spor, haber, moda ve ekonomi gibi pek çok yerli ve dünya kanalları frekanslarından oluşan zengin bir içerik sunar.
  • Tek bir kablo üzerinden televizyon, sabit telefon ve İnternet servisinden yararlanılabilir.
  • Kablo TV ekonomiktir. Aylık belirli bir sabit ücret ödenerek beğeni ile izlenen televizyon kanalları her istediğiniz an evinize taşınır.

 

 

Kablo TV

Dijital TV Platformu

Türksat KabloTV platformuyla sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz. KabloTV`de, ülkemizde ve dünyada beğeniyle izlenen birçok televizyon kanalını, yüksek çözünürlüklü görüntü ve HD ses kalitesiyle izleyebilirsiniz. Ayrıca televizyon palatformuyla beraber her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla hem internet hemde telefon hizmetini tek faturada kullanabilirsiniz.

KabloTV, Türkiye ve dünyadan analog ve dijital yayın yapan, beğeniyle izlenen ve kategorilerine göre seçilmiş çok sayıda televizyon kanalını, yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kalitesiyle de kendini kanıtlamış olan ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz Türksat A.Ş. ye ait olan yayın platformudur.