Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Engelli İndirimli Kampanyaları

Başvuru yapabileceğiniz 6 adet engelli indirimli fiber internet kampanyası bulunmaktadır.

Kablonet'li Size Ne Avantajlar Sağlar?

TÜRKSAT Kablonet'in Sana Sağlayacağı Avantajlar ve Yararlanabileceğin Servislerimiz

Kampanyalar & İndirimlerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Kablonet kampanya ve indirimlerinden hızlıca haberdar olmak isterseniz sizi e posta ile bilgilendirelim.

Türksat, fiber optik teknolojisini kullanarak yüksek hızlı internet hizmeti sunmaktadır. Fiber optik teknolojisi, ışık sinyallerinin kullanılmasıyla veri iletimini gerçekleştirir ve geleneksel bakır kabloların kullanıldığı DSL teknolojisine kıyasla çok daha yüksek hızlar sunar. Türksat Fiber İnternet, yüksek hızlı ve kesintisiz internet deneyimi sunarken aynı zamanda kaliteli bir hizmet sunar.

Kablonet Engelli Abonelere Özel Kampanyalar

Türksat Kablonet, engelli abonelerine özel indirimler yaparak toplumsal sorumluluğunu yerine getiriyor. Engelli aboneler, Türksat fiber internete özel indirimlerle abone olabilirler ve yüksek hızlı internet hizmetlerinden yararlanabilirler. Engelli abonelerin bu indirimlerden yararlanabilmesi için Türksat'a ilgili belgeleri sunmaları gerekmektedir. Bu belgeler arasında engellilik raporu ve kimlik belgesi yer almaktadır.

Türksat'ın engelli abonelere özel indirimleri ile ilgili detaylar şu şekildedir:

Kablonet Engelli İndiriminden Faydalanmak için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Engelsiz Tarifeye, engel oranı %40 ve üzerinde olan vatandaşlarımız abone olabileceklerdir. Engelli vatandaşlarımız bu indirimden, adlarına kayıtlı sadece bir abonelik paketi için yararlanabileceklerdir. Abonenin birden fazla aktif indirimli paketi olamaz. Kablonet hizmetine dair indirim belirtilen tarife ücretleri ve kota aşım ücretleri için geçerlidir. Engelli Müşterimizin abone olduğu interaktif hizmetler bu indirim kapsamında değildir. (Sabit IP, Kabloses, Antivirüs Hizmeti vb.)

Başvuru esnasında aşağıdaki belgelerden birinin ibrazı ve fotokopisinin teslimi gereklidir: 
  

Fiber İnternetin Faydaları Nelerdir?

Fiber internet, fiber optik kablolar kullanılarak verilen internet hizmetidir. Fiber optik kablolar, verilerin ışık hızında iletilebildiği ve sınırlı olmayan bant genişliği sunan optik fiber kablolardır. Bu sayede fiber internet, diğer internet bağlantı yöntemlerine göre daha hızlı, güvenilir ve kesintisiz internet bağlantısı sunar.

Bu tür internet bağlantıları sayesinde DSL veya VDSL gibi iletişim teknolojilerine göre daha avantajlı internet kullanım imkanı sunmaktadır. Fiber olmayan bağlantılarda santrale olan uzaklık sinyal seviyesini ve kalitesini etkileten en önemli faktörlerdendir. Ayrıca dış etkenlerin sinyal seviyesini bozma olasılığı yüksektir. Bu tür sebepleri düşünecek olursak fiber internet daha kaliteli ve çok daha yüksek hızlarda iletişim önünü açmaktadır.

Yukarda teknolojisini belirttiğimiz fiber internetin avantajlarını sıralayacak olursak;

Fiber internet, yüksek hız, güvenilir bağlantı,  daha az latans, yüksek kullanım kapasitesi, esneklik ve uyumlu olması sayesinde ev ve iş yerlerinde internet kullanımı için en ideal seçeneklerden biridir.

Kablonet Evde İnternet Kampanyaları sayfamızdan aktif bütün kampanyaları inceleyebilirsiniz. 24 ay sabit fiyat garantili, 7/24 ücretsiz teknik desteği ve kaliteli internet için indirimli kampanyaları kaçırmayın. 

Yukarı