Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Fiber İnternet Kampanyaları

Başvuru yapabileceğiniz 6 adet güncel fiber internet kampanyası bulunmaktadır.

Kablonet'li Size Ne Avantajlar Sağlar?

TÜRKSAT Kablonet'in Sana Sağlayacağı Avantajlar ve Yararlanabileceğin Servislerimiz

Kampanyalar & İndirimlerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Kablonet kampanya ve indirimlerinden hızlıca haberdar olmak isterseniz sizi e posta ile bilgilendirelim.

Fiber İnternet Nedir? 

Günümüzde internet, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. İnternet, eğitim, iş, eğlence, sağlık, alışveriş ve diğer pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu nedenle internet bağlantı hızı ve kalitesi oldukça önemlidir. İşte bu noktada fiber internet gündeme gelir. Bu teknolojilerinin iyileştirilmesi ile kullanıcılara daha hızlı, kesintisiz ve kaliteli çözümler sunulmaya başlamıştır. Yüksek hız dışında pek çok avantaj sunan fiber internet, bundan dolayı giderek daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesine sebep olmuştur. Bu yoğun talebi karşılamak içinde internet servis sağlayıcılarının çalışmaları sonucu sürekli genişleyen kapsama ağı da fiber interneti daha yaygın hale getirmektedir.

Fiber internet, fiber optik kablolar kullanılarak verilen internet hizmetidir. Fiber optik kablolar, verilerin ışık hızında iletilebildiği ve sınırlı olmayan bant genişliği sunan optik fiber kablolardır. Bu sayede fiber internet, diğer internet bağlantı yöntemlerine göre daha hızlı, güvenilir ve kesintisiz internet bağlantısı sunar.

Bu tür internet bağlantıları sayesinde DSL veya VDSL gibi iletişim teknolojilerine göre daha avantajlı internet kullanım imkanı sunmaktadır. Fiber olmayan bağlantılarda santrale olan uzaklık sinyal seviyesini ve kalitesini etkileten en önemli faktörlerdendir. Ayrıca dış etkenlerin sinyal seviyesini bozma olasılığı yüksektir. Bu tür sebepleri düşünecek olursak fiber internet daha kaliteli ve çok daha yüksek hızlarda iletişim önünü açmaktadır.

Fiber İnternetin Faydaları Nelerdir?

Yukarda teknolojisini belirttiğimiz fiber internetin avantajlarını sıralayacak olursak;

Fiber internet, yüksek hız, güvenilir bağlantı, uzun ömürlü bağlantı, daha az latans, kullanım kapasitesi, esneklik ve uyumlu olması sayesinde ev ve iş yerlerinde internet kullanımı için en ideal seçeneklerden biridir.

Türksat Fiber İnternet Kablonet Kampanyaları

Türksat Kablonet kendine özgü fiber optik altyapısı sayesinde, Türkiye'deki en önde gelen internet ve televizyon hizmeti sağlayıcılarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem fiber internet hem de Kablo TV hizmetlerini ikisi bir arada tek pakette kullanabilirsiniz. Ayrıca Kabloses ile sabit telefon ihtiyacınızı Türksat tarafından karşılayabilirsiniz. İletişimde en iyiyi hedefleyen Türksat, müşterilerine en iyi hizmeti sunma amacıyla her geçen gün gelişen teknolojilerle altyapı yatırımlarını güncellemektedir.

Fiber internet paketleriyle, Kablonet kampanyalarından 1000 Mbps'e kadar indirme ve 100 Mbps'ye kadar yükleme hızlarında internet bağlantı seçeneği ve Kablo TV ile dolu dolu tv paketlerini tercih edebilirsiniz. Bu hızları sunan fiber altyapı ile size yeni nesil fiber interneti ve güvenilir internet deneyimini yaşayabilmeniz için çok daha fazla seçenek sunulmaktadır. Ücretsiz kurulum hizmeti ile adresinize en hızlı şekilde internet bağlantısı sağlanır ve limitsiz fiber internet hizmeti ile sınırsız internet kullanımı mümkündür. Ayrıca, tv paketleri ile yüzlerce tv kanalını, sinema ve belgesel paketlerini de tercih ederek tek faturada özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Türksat Kablonet, yüksek hızlı fiber internet teknolojisi ve fiber optik kablolar kullanarak evde internet hizmeti sunmaktadır. Sinema paketi, internet kampanyaları gibi çeşitli fırsatlar ile de müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. 

7/24 ücretsiz teknik servis desteği ile müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu sebeple Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2022 Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri'nde KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 7. kez üst üste lideri oldu. Müşteri hizmetleri konusunda da oldukça profesyonel ve müşteri memnuniyetine öncelik veren bir şirket olduğundan, herhangi bir sorunuz ya da probleminiz olursa en kısa sürede çözüm sunulup tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Fiber internet desteği ile Türksat Kablonet, evde internet hizmeti sunmak amacıyla yüksek hızlı ve güvenilir internet deneyimi sunmak için fiber internet altyapısına odaklanmıştır. Eğer hızlı ve güvenilir evde internet deneyimi arıyorsanız, Fiber internet ve Türksat Kablonet'in fiber internet paketlerini deneyebilirsiniz.

Fiber İnternet Paketleri

Fiber internet paketleri genellikle belirli bir hız seçeneğine göre sunulur ve bu hız seçeneğine göre fiyatlandırılır. İşletmeler ve evler için mevcut olan fiber internet paketleri arasında, 10 Mbps'den 1000 Mbps'e kadar değişen indirme hızı seçenekleri bulunabilir. Ayrıca 5 Mbps'den 1000 Mbps'ye kadar da yükleme hızı seçenekleri sunulmaktadır. Bu hız seçenekleri ile paketler oluşturulur. Bu fiber internet paketlerinin içerisinde isterseniz Kablo TV'de hizmet veren kanalların oluşturduğu paketleri de seçerek çok daha uygun fiyata hem televizyon hem de internet aboneliğinizi yapabilirsiniz. Fiber internet paketleri ve kampanyaları, müşterinin internet hızı, ihtiyacı, bütçesi ve adresinde bulunan altyapının özelliğine göre değişebilir.

Neden Türksat Kablo & Fiber Neti Tercih Etmelisiniz?


Türksat'a ait  fiber altyapı üzerinden Kablonet fiber interneti tercih etmeniz için başlıca sebepleri sayacak olursak;

Bulunduğunuz adreste fiber altyapı sorgulaması yapmak için Altyapı Sorgulama sayfasını ziyarete edebilirsiniz.

Fiber İnternet Nedir?

Fiber internet, optik kablolar aracılığıyla iletilen internet olarak tanımlanabilir. Optik kablolar cam ve plastik kılıftan meydana gelir. Kablolar aracılığıyla ışık sinyalleri gönderildiği için daha hızlı ve herhangi bir veri kaybı yaşanmadan internet iletimi sağlanır.

Fiber İnternet ile ADSL Arasındaki Fark Nedir?

Açılımı Asimetrik Sayısal Abone Hattı olan ADSL, bakır telli telefon hatları üzerinden yüksek bant genişliğinde veri iletim sağlayan bir teknolojidir. Fiber internette ise fiber optikler, daha yüksek hızlarda ve daha fazla veriyi işler.

Fiber İnternetin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Fiber internet; yüksek hız, güvenilir bağlantı, uzun ömürlü bağlantı, esneklik gibi avantajlar sunar. Aynı zamanda fiber internet sayesinde aynı anda pek çok cihaz internet kullanabilmektedir. 

Fiber İnternet Paketleri Nelerdir?

Fiber internet avantajlarına sahip pek çok farklı internet paketi bulunmaktadır. 16 Mbps’ye kadar sınırsız internet, kablo TV giriş paket, gümüş sinema paketi başta olmak üzere pek çok ek özelliğin bulunduğu paketlerin her biri; kullanıcının sorunsuz internet kullanımını hedeflemektedir.

Fiber İnternet Paket Fiyatları Nedir?

Fiber internet paketlerinde fiyatlandırma, paket içeriğine göre değişiklik gösterir. Her bütçeye göre fiber internet paket seçeneği bulunmaktadır.

Yukarı