Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Uydunet

Türksat Uydunet'in fiber internet gücü son sürat yanında!

1000 Mbps Fiber İnternet Uydunet'de

Türksat GPON fiber altyapısı ile gerçek fiberin gücünü hissedin.

Kampanyayı İnceleyin
1000 Mbps Fiber İnternet Uydunet'de
Kablonet Ayrıcalıkları
Yüksek Hızda Fiber İnternet Erişimi
Yüksek Hızda Fiber İnternet Erişimi
TÜRKSAT Kablonet Kullanıcılarına Yüksek Hızda Fiber Erişimi Sağlar
Düşük Ping İleri Düzey Oyun Keyfi
Düşük Ping İleri Düzey Oyun Keyfi
Online Oyunlarda Düşük Gecikme Süresi İle Oyun Keyfinizi Üst Düzeyde
Hızlı Kurulum / Ücretsiz Destek
Hızlı Kurulum / Ücretsiz Destek
Kurulum ve Aktivasyon İşlemleri Ücretsiz Gerçekleştirilir.
Düşük Şikayet Oranı
Düşük Şikayet Oranı
Kablonet İnternet Firmaları Arasında En Düşük Şikayet Oranına Sahiptir
Kullanıcı Yorumları
TÜRKSAT Kablonet'in Sana Sağlayacağı Avantajlar ve Yararlanabileceğin Servislerimiz
Kablonet Kullanıcı Yorumları
Şu ana kadar 900 kullanıcı kablonet hakkında %28 olumlu yorumda bulundu.
Tüm Yorumlar
Altyapı Sorgulama
Binanızda Kablonet var mı kontrol et.

Bulunduğunuz binada Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve Kabloses Altyapısı olup olmadığını yukarıda yer alan form aracılığı ile kontrol edebilirsiniz. Binanızda Kablo TV Altyapısı varsa, hemen güncel kampanya veya tarifelerimizden birini seçerek hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Hangi Şehirlerde?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses hizmetinin, aktif olarak verildiği İl ve İlçeleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kablonet Hangi Şehirlerde?

Gelişen dünyada internet kullanımının yaygınlaşmaya başlaması ve alışkanlıklarımızın değişmesi ile birlikte hızlı internet kavramı da büyük bir önem kazanıyor. İş yerlerinde, evlerde ve eğlence ortamlarında kullanılan internetin, kesintisiz ve yüksek hızlı olması tüm kullanıcılar açısından önemli bir artı olarak değerlendiriliyor. Gerek veri alıp göndermek gerek evden çalışmak gerekse çeşitli video, film gibi yüksek çözünürlüklü görüntüleri kesintisiz ve akıcı izlemek için internet kullanıcıları, kaliteli bir internet hizmeti tercih etmeye önem veriyor. İnternet servis sağlayıcıları da kullanıcı memnuniyetini iyileştirmek adına çeşitli uygulamalar ile internet kalitesini yükseltmeye özen gösteriyor. Türksat Kablonet, Türkiye’nin en iyi ve en hızlı internet servis sağlayıcısı olup kullanıcılarına en cazip fiyata, en kaliteli fiber internet hizmeti vermek için yatırımlarına devam etmektedir. Türksat Uydu Haberleşme A.Ş tarafından işletilen Uydunet hem internet hem de Kablo TV hizmetleri ile internet ve tv kullanıcılarının ilk tercihleri arasında yer almaya devam etmektedir.

Türksat Uydunet, yüksek hızlı fiber internetin avantajları ile her kesimden kullanıcının ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veriyor. Yeni markası Kablonet olan bu internet hizmeti, eskiden kablolu internetin yerine kullanılıyordu ve uydu üzerinden verilen internet algısı oluşturduğu için 2016 yılı itibari ile Kablo net markası ile müşterilerine hitap etmeye devam etmektedir.

6 Mart 2022 yılında düzenlenen müşteri memnuniyeti ödüllerinde 7. kez en az şikayet alan internet ve tv hizmetleri kategorisinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Uydunet, ekonomik fiyatları yanında standartları yüksek bir internet kullanımı ile de kullanıcılarını memnun etmeyi hedeflemektedir. İnternet dünyasının gelişen altyapı teknolojilerini müşterilerine sunmak için sürekli yatırımlara devam etmektedir. Türksat’ın fiber kablo altyapısı üzerinden verdiği interaktif hizmetler ile evlerde, iş yerlerinde ve birçok kamusal alanda iletişiminizi kolaylaştıran servislerle kesintisiz internet imkânı sunuyor.

Uydunet’in 2022 yılı itibari ile hizmet verdiği iller arasında Adana, Bursa, Erzurum, Kocaeli, Tekirdağ, Ankara, Denizli, Gaziantep, Konya, Yalova, Antalya, Edirne, İstanbul, Manisa, Zonguldak, Balıkesir, Eskişehir, İzmir, Mersin, Bolu, Erzincan, Karaman, Samsun ve Kayseri bulunuyor.

Uydunet İnternet

Türksat, tamamen kendine ait olan altyapısını yeni nesil fiber teknoloji yatırımları ile güncelleyerek Türkiye’nin en hızlı internetini kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir. Uydunet’i diğer internet servis sağlayıcılarından öne çıkaran özelliği ise hem altyapısı hem de internet üzerine yaptığı çalışmaların müşteri memnuniyeti odaklı olmasıdır. Kablo TV hizmeti ile uygunsuz hava koşullarında bile kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile son derece profesyonel televizyon hizmeti sunuyor. Uydunet internet hizmeti sektörde hizmet veren birçok firmanın aksine telefon hattına ihtiyaç duymadan hizmet verebilmektedir. Türksat fiber optik altyapısı üzerinden verdiği ışık hızında internet hizmeti ile sağladığı hizmetlerde kesinti yaşanmaması da Uydu Net’in en önemli ayrıcalıklarından biri. Abonelerin satın aldıkları internet paketinin hızı ne ise kullanım süreci boyunca aynı hızda kullanıma devam edebiliyorlar. Uydu net günümüzde Türkiye’nin pek çok yerine internet hizmeti sunuyor. Bu illerde Uydunet kullananların müşteri memnuniyeti birçok firma ile karşılaştırıldığında daha da yüksek oluyor.

Rakipsiz internet sağlayıcısı olarak bilinen Uydunet, internet hizmetini Kablo TV şebekelerinin bulunduğu her yere verebiliyor. Bu hizmetlerden yararlanılabilmesi için kullanıcıların bulunduğu şehirde Kablo TV şebekesi bulunması gerekiyor. Kablo TV şebekesi olan tüm mekanlar için Uydunet avantajlarından ve Türksat A.Ş’nin diğer tüm hizmetlerinden yararlanmak mümkün oluyor. Oldukça fazla avantajı bulunan Uydunet, günümüzün vazgeçilmez internet sağlayıcısı olarak değerlendiriliyor. Sabit ücretlerle yüksek hızlı internet kullanımına erişmek Uydunet ile mümkün olurken kişiler birçok avantajı da çok uygun fiyatlardan elde etme fırsatına kavuşuyor.

Uydunet abonelerine sunulan avantajlardan yararlanabilmek için öncelikle ikamet edilen şehirde Kablo TV alt yapısı olup olmadığına bakılması gerekiyor. Kablo TV alt yapısı bulunuyorsa firmanın müşteri hizmetlerine ulaşarak gerekli bilgilere ulaşılabiliyor. Geniş bant internet erişim sistemi olarak da tanımlanan Uydunet ile kesintisiz internet kullanabilme avantajına siz de sahip olabilirsiniz. Uydunet kullanıcıları bu hizmetler sayesinde hızlı, kaliteli ve son derece güvenli internet kullanma ayrıcalığı yaşıyor. Farklı kullanım tarifeleri ve kampanyaları ile kullanıcı memnuniyetini yüksek tutan Uydunet, hizmet kalitesinde her geçen gün daha da iyiye giden bir alt yapı sergiliyor. Yüksek müşteri memnuniyetine önem veren Uydunet, sınırsız internet olanakları ile dünyanın her yeri ile iletişim kurabilme imkânı vadediyor.

Uydunet İnternet Avantajları & Neden Uydunet Kullanmalıyım?

Yüksek hızlı internet kullanmanın öneminin giderek artması kullanıcıların daha profesyonel hizmet almak istemesine neden oluyor. İnternet alanında yapılan en iyi çalışmalar Uydunet bünyesinde gerçekleştirildiğinden kullanıcıların da genelde tercihi bu yönde oluyor. Uydunet internet avantajlarının fazla olması ve kaliteli bir internet kullanımı sunması müşteri memnuniyetine önemli bir vurgu yapıyor. İnternet hızı konusunda titiz olan kullanıcılar için Uydunet son derece memnun edici hizmetler sunuyor.

Uydunet internet kullanıcıları, hizmetlerden yararlanmak için telefon hattı kullanmak zorunda kalmıyor. Aynı zamanda kullandığın kadar öde kampanyaları ile hem ekonomik hem de daha gerçekçi bir internet kullanım imkânı sunuyor. Türksat A.Ş Türkiye’de bulunan tek kablo operatörü olduğu için Uydunet kullanıcıları da internet hizmetini fiber optik bir altyapı sayesinde alabilme imkânı buluyor. Uydunet kullanıcılarının en büyük avantajlarından bir diğeri ise 16 Mbps ile 1000 Mbps arasında sınırsız internet tarifelerinden birini seçebilme imkânı. Bu tarifelerden birini seçen internet kullanıcıları aynı zamanda ayrıca telefon hattı kullanma gereksinimi duymuyor. Yüksek hızla verilen internet hizmeti Kablo TV’ye üye olan kullanıcılar, aynı zamanda çanak anten ihtiyacı duymadan TV yayınlarını HD kalitesinde izleme fırsatı da buluyor.

Kullanıcılara internetin sınırsız tarifesini ulaşılabilir fiyat alternatifleri ile sunan Uydunet, internet kullanımını daha kolay ve eğlenceli bir duruma taşıyor. Birbirinden farklı ve çok özel internet kampanyaları sunan firma her yaş grubuna ve internet kullanıcısına hitap ediyor. Sabit ücretler ödeme koşulu ile 7 gün 24 saat kesintisiz internet kullanma olanağı bulunan Uydunet avantajları arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Kullanıcılar; Sınırsız, Kullandığın Kadar Öde ya da Son Sürat İnternet tarifelerinden birini seçebilme avantajına sahip oluyor. Kullandığın Kadar Öde tarifesi interneti daha az kullanan kişilere hitap eden bir tarife olup data miktarına göre bir faturalandırılma gerçekleştiriliyor. Fiyatlandırmalarda gerçekçi tutarlara önem veren Uydunet firması, iki yönlü olarak gerçekleştirilen tüm işlemlerde hızlı ve güvenilir veri akışı olanakları sunuyor.

Uydunet’in sunduğu en önemli avantajlardan birisi ise internet erişiminde çevresel faktörlere bağlı olarak hiçbir şekilde yavaşlama meydana gelmemesi. İnternet hızı ile ping süreleri hiçbir şekilde kötü hava şartlarından etkilenmiyor. Fiber alt yapı bulunmayan diğer internet sistemlerinde genelde mesafe uzadıkça ya da kötü hava koşulları meydana geldiğinde internet hızında düşmeler ve dahası kesintiler meydana geliyor. Ancak Uydunet internet bağlantısı Kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirildiği için her bilgisayara aynı hız kalitesinde internet hizmeti sağlanıyor. Kesintisiz ve hızlı internet hizmetinden kişiler kampanyaları dâhilinde şartlar ne olursa olsun ilk etapta seçtikleri hızda internet kullanmaya devam edebiliyorlar. Sunduğu bir diğer avantaj olarak kullanıcılar; Statik IP, bir diğer adı ile sabit IP alarak daha iyi ve kurumsal hizmet sunabilme imkânı da elde edebiliyorlar.

Uydunet Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

Uydunet son yıllarda oldukça ilgi gören internet sağlayıcılarından biri. Kullandığı alt yapısı ve kullanıcıya sunduğu internet avantajları ile müşteri memnuniyeti yüksek olan Uydunet, Kablo TV alt yapısını kullanıyor. Bu alt yapı ile bilgisayara bağlanan bir modem ile internet hizmeti alabilme imkânı doğuyor. Ancak Uydunet denilince akla gelen uydu üzerinden çanak anten ile alınan internet hizmeti akla gelse de aslında yer altı fiber optik kablolar üzerinden verilen internet hizmetidir. Teknolojisi gereği online olmak için herhangi bir telefon bağlantısına ihtiyaç olmaz. Türksat A.Ş bünyesinde yer alan Uydunet, kullanıcılarına %100 kendisinin olan fiber optik altyapı ile hizmet verilmektedir.

Gerçek anlamda fiber internet hizmetini kullanıcısı ile buluşturan firma, müşterilerine HD yayın hizmeti, internet üzerinden ücretsiz telefon görüşmeleri gibi fırsatlar da sunuyor. Türksat Kablonet aboneleri yüksek hızda interneti her türlü şartlarda alabilme imkânı buluyor. Kablo TV alt yapısı tamamlanan tüm illerdeki kullanıcılar, Uydunet internet hizmeti alabiliyor.

Türksat Uydunet Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Günümüzde 24 ilde verilen Türksat Kablonet internet hizmetinde fiyatlar farklı tarifele seçenekleri ile belirleniyor. Kullanıcıya geniş bir yelpazede alternatiflerin sunulduğu bu tarifelerde kullanım miktarı ve süreleri öne çıkıyor. Kullanıcı odaklı olarak hizmet veriliyor olması Uydunet’i diğer internet sağlayıcılarından farklı kılarken, müşteri memnuniyetinde de önemli bir yükseliş meydana getiriyor. Türksat Uydunet, müşterilerine Kullandığın Kadar Öde avantajı ile kullanıcının yalnızca kullandığı miktar kadar ödeme yapmasına olanak tanıyor. Bu tarife ile birlikte müşteri, yalnızca aylık olarak ne kadar internet kullanmış ise o kadar ödeme yapabilme imkanı buluyor.

Bu tarifede aynı zamanda kullanıcılar data trafiğini de 6 saatte bir güncelleyebiliyor. Online işlemler bölümünden her kullanıcı internet kullanım oranını rahatlıkla takip edebiliyor. Sınırsız internet kullanmak isteyenlere ise uygun fiyatlarla aldıkları interneti, 7 gün 24 saat kullanabilme avantajı sunuluyor. Uydunet tarifeleri bütçeye uygunluğu yanında her internet kullanıcısının gereksinimlerine de en iyi şekilde yanıt veriyor.

Yukarı