Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Kablonet Balıkesir'de Hangi İlçelerde Var ?

Türksat Fiber Kablonet Altyapısının Aktif Olduğu İlçeler

Balıkesir'de Kablonet Altyapısı Aktif Olan İlçeler
Bulunduğunuz ilçeyi seçerek sorgulamanıza devam edebilirsiniz.
Şimdi Başvurun Müşteri Temsilcimiz Sizi Arasın
Balıkesir Türksat İl Müdürlüğü

Plevne Mah. Karesi Cd. No: 20/2 ALTIEYLÜL - BALIKESİR

Telefon: 0850 804 44 44 Çağrı Merkezi: 0850 802 22 22
Engelli Müşteri Girişine Uygun Sarı Bant Uygulaması
Arayın

Türksat Kablonet, Balıkesir ilindeki fiber internet altyapı hizmetini, şehir genelinde geniş bir altyapı ağı kullanarak sunmaktadır. Bu fiber şebeke, fiber optik kablolar aracılığıyla 1000 Mbps'ye kadar indirme ve 100 Mbps'ye kadar yükleme hızlarında veri aktarımını sağlar ve müşterilerine hızlı ve güvenilir internet erişimi sunar.

Kablonet, Balıkesir'de farklı ilçelerde farklı altyapı seçenekleri sunmaktadır. Bu seçeneklerden GPON ve Docsis fiber internet hizmeti Türksat'ın kendi altyapısı üzerinden verilmektedir. Docsis altyapısında 100 Mbps'ye kadar indirme ve 20 Mbps'ye kadar yükleme hızlarını, GPON altyapısında ise 1000 Mbps'ye kadar indirme 100 Mbps'ye kadar yükleme hızlarını desteklemektedir.  DSL ve FTTH internet hizmeti ise Türk Telekom altyapısı üzerinden verilmektedir.  Bulunduğunuz adreste hangi altyapı desteğinin bulunduğunu incelemek isterseniz Altyapı Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilir veya çağrı merkezimize 0850 802 22 22 numarasından ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Genel olarak Kablonet, Balıkesir'de fiber altyapı hizmeti sunmak için geniş bir ağa sahiptir ve müşterilerine yüksek hızlı internet erişimi sunmak için çalışmaktadır.

Kablonet veya eski ismiyle Uydunet fiber internet hizmeti ile beraber Kablo TV ve Kabloses hizmetleri ile hem televizyon hem de sabit telefon aboneliklerinizi tek faturada gerçekleştirebilirsiniz. Hepsi bir arada kampanyaları ve bulunduğunuz Balıkesir iline özel kampanya seçenekleri ile uygun fiyatlara Türksat'ın sunmuş olduğu bütün hizmetleri satın alabilirsiniz.  Yeni nesil fiber internetin ayrıcalıklarını sabit fiyat garantisi ile tek kablo üzerinden hem 4K/UHD destekli Kablo TV hem de 1000 Mbps'ye varan fiber internet hizmetini kullanabilirsiniz. Ayrıca Kabloses ile telefon hattına ihtiyaç olmadan sabit ev telefonu abonesi olabilirsiniz. Eviniz konforunda sinema keyfi yaşamak için Altın veya Gümüş sinema paketli kampanyaları tercih edebilirsiniz. Abone merkezlerinden, online başvuru formunu doldurarak veya çağrı merkezimizden gerçekleştireceğiniz başvurularınıza özel her aboneye 1 ay ücretsiz Altın sinema paketiniz ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


Abone olmak istediğiniz ikamet adresinde Türksat Kablonet altyapısı yoksa Balıkesir'deki yetkili abone merkezleri, il müdürlükleri veya 0850 804 0 126 nolu çağrı merkezi destek iletişim numarasından, adresinize altyapı çekilmesi için talepte bulunabilirsiniz. Başvurularınız incelendikten sonra olumlu veya olumsuz iletişim bilgilerinizden tarafınıza dönüş yapılacaktır. Türksat il müdürlükleri ve yetkili kurulum firması her başvuru için talepleri detaylı bir şekilde inceleyip sonuçlandırmaktadır. Olumlu sonuçlanan başvurular için ortalama süre hakkında teknik ekiplerden bilgi alabilirsiniz. Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra Online Başvuru avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kurulum ve aktivasyon işlemlerini müşteri temsilcinizle veya online olarak takip edebilirsiniz. 
 

Türksat Kablonet Fiber Altyapı ve Fiber İnternetin Avantajları

Fiber internet, fiber optik kablolar aracılığıyla veri aktarımı yapılan bir internet erişim teknolojisidir. Fiber optik kablolar, verileri ışık hızında ileten optik fiberlerden oluşur ve diğer internet erişim teknolojilerine göre daha hızlı ve güvenilir bir internet erişimi sağlar.

Kablonet, fiber internet altyapısı kullanarak müşterilerine hızlı ve güvenilir internet erişimi sunmaktadır. Kablonet'in fiber internet hizmetleri, şehir içi ve şehirlerarası fiber omurgalar ve veri ağı üzerinden sunulur. Bu bağlantı sayesinde müşterilere farklı hız seçenekleri sunar. Ayrıca, Kablonet, müşterilerine ek hizmetler de sunmaktadır, örneğin IPTV hizmeti, ev telefonu hizmeti ve diğer internet tabanlı hizmetler. Ayrıca fiber bağlantılarda düşük ping sayesinde online oyunlarda veya canlı yayınlarda gecikme problemi yaşama olasılığı minimuma inmektedir.

Balıkesir'de Kablonet'in fiber internet altyapısı, güncel fiber iletişim teknolojileri kullanarak tasarlandı ve geliştirildi. Türksat Kablonet, abonelerine güncel teknolojilerle birlikte en iyi internet erişimini sunmak için tasarlandı. Ayrıca, Kablonet müşterilerine 7/24 ücretsiz teknik destek sunar ve hizmet kalitesini sürekli olarak iyileştirmek için çalışır.

Fiber internet altyapısı, diğer internet erişim teknolojilerine göre daha hızlı ve güvenilir bir internet erişimi sunar ve bu nedenle, internet tabanlı hizmetler için en uygun seçenektir. Fiber internet, aynı zamanda video ve sesli görüşmeler, oyunlar ve diğer bant genişliği yoğun işlemler için de uygun bir seçenektir.

Balıkesir'de Kablonet Başvuru İşlemleri En Hızlı Nasıl Yapılır?

Bulunduğunuz adreste altyapımız mevcutsa veya emin değilseniz çağrı merkezimize 0850 802 22 22 numarasından ulaşabilirsiniz. İsterseniz de online başvuru sayfamızdan başvuru işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalar sayfamızdan ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kampanyaları tercih edebilirsiniz. 

Türksat Kablonet Balıkesir'de Nerelerde Var?

Türksat Kablonet fiber internet altyapısı Balıkesir  çoğu bölgede bulunmaktadır. Bulunduğunuz adreste, Türksat altyapısının kontrolü için Altyapı Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bulunduğunuz ilde bulunan abone merkezleri veya iletişim kurabileceğiniz satış noktalarının listesi için bulunduğunuz ilçeyi seçerek sorgulamanıza devam edebilirsiniz.

Balıkesir'de Kablonet Abone Merkezleri Nerelerde Var?

Balıkesir ilinde Türksat'a ait aboneliklerinizle ilgili işlemleri gerçekleştirebileceğiniz şube adresleri için Abone Merkezleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek yetkili abone merkezlerine ulaşabilirsiniz. Başvuru, nakil, iptal, ihya ve bütün işlemleriniz için il müdürlükleri veya satış noktalarını tercih edebilirsiniz.

Adresimde Altyapı Bulunmuyorsa Ne Yapmam Gerekir?

İkamet ettiğiniz adreste Türksat Kablonet altyapısı bulunmuyorsa en yakın abone merkezlerine, il müdürlüklerine, çağrı merkezine veya e-devlet üzerinden adresinize altyapı çekilmesi için talepte bulunabilirsiniz. Türksat ekipleri en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaklardır.

Yukarı