Şimdi Kablonet'li Ol
Şimdi Kablonet'li Ol

Akıllı Sınırsız Tarifeler

İnternet Kullanım Alışkanlığınıza Göre Tarifenizi Seçebilirsiniz

(00:00 - 19:00 arası hızlar)(19:00 - 24:00 arası hızlar)Yükleme HızıKotaTarife Fiyatı
50 Mbps'e Kadar20 Mbps'e Kadar5 Mbps'e Kadar-520,00 TL/Ay
100 Mbps'e Kadar25 Mbps'e Kadar5 Mbps'e Kadar-540,00 TL/Ay

* Akıllı Sınırsız Tarife sınırsız bir tarifedir, kullanım miktarına bağlı olarak ek ücret alınmamaktadır. Saat 00:00-19:00 saatlerini kapsayan günün büyük bölümünde bağlantı hızları tarifede belirtilen hızlara yükseltilmektedir.

* Bu tarifenin özelliği sınırsız olmasıdır. Kotalı bir tarife değildir. 

* Seçmiş olduğunuz tarifeyi 00:00-19:00 saatleri arasında hız sınırlandırması olmadan kullanabilirsiniz. 19:00-00:00 saatleri arasında internet bağlantı hızınız tabloda belirtilen hıza düşürülmektedir.


Kablonet, Türkiye'nin önde gelen ve müşteri memnuniyet ödüllerine üst üste 7 yıldır layık görülen fiber internet servis sağlayıcısıdır. Kablonet'in akıllı sınırsız tarifeleri, ev ve iş yerlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış internet tarifeleridir ve müşterilerine yüksek hızlı, sınırsız internet erişimi sağlar.

Kablonet'in akıllı sınırsız tarifeleri arasında farklı hız seçenekleri ve fiyatlar bulunmaktadır. Bu tarifelerin en düşük hızı 50 Mbps'dir ve en yüksek hızı 100 Mbps'ye kadar tarifeleridir.

Ayrıca, Kablonet'in akıllı sınırsız tarifelerinde farklı avantajlar da bulunmaktadır. Örneğin, interneti kullanım alışkanlığınıza göre sınırsız tarifelere oranla daha uygun fiyata yüksek hızlı bir internet kullanabilirsiniz. Bu tarifede geçerli olan hız düşümü saatleri dışında interneti yoğun kullanıyorsanız sınırsız bir tarife seçeneği yerine akıllı sınırsız tarifelerini tercih edebilirsiniz. Kablonet Tarifeleri sayfamızdan fiber internet tarifelerini inceleyebilirsiniz.

Yukarı